Švęsk sekmadienį: kaladėlių apsikeitimo programa

Netrukus – į oro uostą, tai rašau paskubom.. Šiam sekmadieniui siūlau du skirtingus žaidimus pagal tą patį variklį – „HDOS Databank request 01“ ir „3 Minutes on the Beach“.

HDOS

Žaidžiamumas toks: ekrane sudėliota krūvelė kaladėlių, pele reikia nuvesti taikinį į kaladėles, kurias nori sukeisti vietomis, ir spustelėt pele. Eilutė arba stulpelis iš trijų ar daugiau vienos spalvos kaladėlių pradings. Aukščiau buvusios sukris žemyn.

HDOS Databank request 01“ – progreso žaidimas (angl. game of progression), susidedantis iš 35 lygių, kur kiekviename per ribotą keitimų skaičių reikia panaikinti visas kaladėles. Geri galvosūkiai.

3 Minutes on the Beach“ – augimo žaidimas (angl. game of emergence), kuriame per ribotą laiką, reikia panaikinti kuo daugiau kaladėlių. Lengvas paspaudaliojimas.

Man labiau patinka HDOS variantas, tuolab, kad ten dar apipavidalinta su istorija ir humoru. Atseit reikia prasilaužt pro 35 apsaugos sluoksnius, kad pasiektum slaptą vyriausybės bylą. :cool: Po kiekvieno lygio žinutės nerealios. Ir šiaip man patinka galvosūkiai dar nuo „AHA“ žurnalo laikų (kaži ar tas beegzistuoja).

O paplūdimys man šiandien kažko pakabina naršyklę (dėl to ir ekrano nuotraukos neįdėjau). Gal čia Flash įskiepio versija 9.0 r115 nestabili ar kas?

Tai štai bandykit, sakykit, kas labiau patinka, o aš jau bėgu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *