Laisvalaikis kitaip

Per visą savaitę Vilniuje man teko pabūti mados auka. Mados, kuri man labai patinka ir kurią laikau unikaliu reiškiniu. Tai žaidimai baruose, klubuose bei svečiuose.

Pirmąkart su tuo susidūriau prieš porą metų „Baltijos Garso“ festivalyje, Plėjaus palapinėje, kur prie stalo būrelis apsvaigusių tarpusavyje dar nepažįstamų žmonių dėliojo „Džengos“ (angl. Jenga) kaladėles; bei Vikos ir Juliaus vestuvių antrąją dieną, kur vietoj senamadiškų girtuoklysčių, žaidėm „Tvisterį“ (angl. Twister), „Monopolį“, „Pasakyk kitaip“ (angl. Alias) ir dar keletą žaidimų.

Praėjusią savaitę gi „Funky Monkey“ formulavau apibrėžimus (Alias), „Play“ stačiau bokštus (Jenga), Pas Rimą auginau pupas (Bonanza), pas Julių – valgėm žuvų sušius (Sushizock im Gockelwok) bei statėm apygardas (Citadels). Kas antrame bare ar klube kilo dulkės nuo stalo futbolo, kuris man asmeniškai nepatinka, bet labai palaikau jo idėją. O ŠMC kavinėj begrojant Partyzanams, menininkais apsimetę senoliai darė rokiruotes šachmatais.

Stalo žaidimai viešose erdvėse yra puikus būdas užmegzti ryšį su nepažįstamaisiais, palaikyti kontaktą su draugais, ir šiaip puiki alternatyva socialiniam alkoholizmui. Įdomu, kokie žaidimai manęs dar laukia šiandien. Ar tu ką nors irgi?

3 thoughts on “Laisvalaikis kitaip”

  1. Na per šiuos metus ant palangės nutūpė: Risk, Katano salos naujakuriai, Colosseum, KrisKros. Kiek anksčiau ten buvo Uno kortos ir Alias :)

    Tikiuosi šią kolekciją dar papildyti. O vakare susėdus visai nieko prie vyno butelaičio, ar alaus pakuotės su draugais pasigrumti :)

  2. Tikrai labai smagus yra Uno (iš pat pradžių toks labai pokvailis atrodęs), puikiausiai tinka laiko užmušimui.
    O ar dar kas atmena Domino, manau neteisėtai užmirštas senas geras žaidimas. Atradau jį iš naujo kavinėje-bare “Domino” aka Ziharas ir Parko kavinė.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *