Švęsk sekmadienį: nusisukau sau galvą

Dažniausiai žaidimuose esame įpratę arba susitapatinti su veikėjais ir juos valdyti iki pabaigos, arba spręsti tam tikrus nuasmenintus galvosūkius, kurie laikui bėgant sunkėja, ir viskas, ką išmokstam pradžioj, panaudojama vėliau. Šįkart parodysiu žaidimą, susidedantį iš maždaug 20 minigalvosūkių, kurie tarpusavy beveik nesusiję. Tai žaidimas ClickPLAY!.

ClickPLAY! Obstacle Course

Kiekviename lygyje reikia atlikti kokią nors užduotį, kad rastum mygtuką „Play“ ir galėtum jį paspausti. Visur valdymas pele. Reikia arba spustelėt, arba tampyti kokius nors objektus. Pirmaisiais spustelėjimais išbandai, kaip kas veikia. Tada paaiškėja užduotis. Arba ne. Tada stengiesi išspręsti problemą. Tarsi koks smagiai animuotas IQ testas.

ClickPLAY! Bowling Ball Bash

Žaidimas lavina pastabumą, reakciją, loginį mąstymą ir atmintį. Kartais reikalaujama ir tam tikrų žinių. Pavyzdžiui, viename lygyje reikia išrūšiuoti keturių rūšių prieskonius. Jei nesi anglų folkloro žinovas, tai ko gero ir neatspėsi, kad prieskonių pavadinimai yra žodžiai iš dainos. Pabandyk pagūglint.

ClickPLAY! Mega Squeal

Kiekvienas pelės paspaudimas suskaičiuojamas. Kuo jų mažiau, tuo geriau. Žaidėjai padarę paspaudimų iki tam tikrų ribų gauna aukso, sidabro arba bronzos taurę. Taip pat pasiūloma trečios šalies MochiAds forma užregistruoti paspaudimų skaičių. Lyderystės lentelėje integruotas ryšys su veidaknyge. Prisijungimas prie veidų knygos vyksta facebook.com, o paskui MochiAds gauna tam tikrą tokeną, pagal kurį per facebook API atpažįsta prisijungusį (taigi nėra baimės dėl slaptažodžio pavogimo). Tada gali palyginti savo rezultatą su draugų rezultatais. Taškų skaičiavimas skatina žaisti pakartotinai dėl geresnių pasiekimų.

ClickPLAY! Facebook Integration via MochiAds

Pabandyk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *